Je mi 43 let, mám báječnou manželku Petru a s ní dvě krásné děti.
Narodil jsem se 15. května 1975 v jihlavské porodnici, odkud si mne moji rodiče odvezli domů do Třeště, což je šestitisícové městečko na Vysočině. Zde jsem žil až do roku 1998. Vystudoval zde Střední zemědělskou školu v Jihlavě a po ní se přihlásil na Jihočeskou univerzitu, Zemědělskou fakultu v Českých Budějovicích. Během studia na vysoké škole jsem se seznámil se svojí ženou, rodilou lišovačkou. Tak se v září 1998 ze mne stal Lišovák, zatím dočasný a od 10.dubna 1999 Lišovák na stálo.
Po úspěšném ukončení studia na zemědělské fakultě v červnu 1999 jsem nastoupil na civilní službu jako sanitář do českobudějovické nemocnice, kde jsem pracoval ve prospěch vlasti až do konce března 2001. Pak následovalo mé první zaměstnání zootechnika v ZOD Kolný, odkud jsem odešel za postupem v mé kariéře v roce 2007 do ZOD Olešník na pozici hlavního zootechnika. V roce 2014 jsem se úspěšně ucházel o post hlavního zootechnika v jednom z největších družstev zde v jižních Čechách a to v ZOD Borovany, kde pracuji dodnes.
Rád sportuji. Mezi mé koníčky patří fotbal, který jsem dlouhá léta hrál závodně i za místní SK Lišov, ve kterém od roku 2012 vedu malé fotbalisty jako trenér. Rekreačně hraji s partou přátel volejbal. Každou neděli večer ve štěpánovické sokolovně hraju s dětmi florbal.
Rád zpívám, a proto jsem členem Chrámového pěveckého sboru Bohuslav.
Když je potřeba, své síly dám v prospěch lišovské farnosti.
Do komunální politiky jsem se zapojil okrajově již v roce 2002, kdy jsem přijal kandidaturu na kandidátku KDU-ČSL Lišov do zastupitelstva města jako nestraník. I v dalších komunálních volbách v letech 2006 a 2010 jsem kandidoval jako nestraník. 16. 2. 2014 jsem přijal nabídku stát se členem KDU-ČSL. V únoru 2017 jsem byl osloven, zda bych se nechtěl ucházet o post předsedy místní organizace. 16. února jsem byl zvolen do jejího čela. Nyní vedu KDU-ČSL v komunálních volbách jako lídr.
Jsem rád, že se okolo mne utvořil tým, který chce posunout životní úroveň v Lišově a místních částech zase o stupínek výše. Jako velké plus beru, že jsme otevřeni spolupráci na rozvoji Lišovska, což se projevilo již v tom, že se náš tým rozrostl o další nestraníky, které zaujaly naše názory, myšlenky a v neposlední řadě ochota naslouchat, nestát zatvrzele za svým, ale vždy hledat nejlepší řešení, aby Lišovsko vzkvétalo a bylo krásným domovem pro nás všechny, naše děti, vnoučata a ostatní budoucí generace.